O nás

Úvodom chceme pozdraviť všetkých, ktorí navštívia našu stránku. Na disko scéne sa pohybujeme od roku 1991. Za toto obdobie sme vystriedali mnoho veľkých diskoték v celom Žilinskom kraji ako napr: Baltimora, disko klub Song, Hellax, Amazonka a mnoho ďalších. V  období 90-ých rokov sme mali spoluprácu v viacerými hudobnými skupinami, ktoré boli v tom čase na vrchole svojej slávy a bodovali na popredných priečkach hudobných hitparád: Maduár, Exil, Lobby, Mc Erik a Barbara, D-Night. Taktiež máme za sebou spoluprácu s mnohými rádiovými DJ´s ako napr: Julo Viršík, Rasťo Očenáš, Gajo Kuruc, DJ Monty, DJ Sunday. Z terajšieho obdobia máme za sebou spoluprácu s veľkými clubmi v Žilinskom kraji a DJ´s nielen slovenského pôvodu, ktorých mená sú známe po celom svete: Mario Lopez, Royal Gigolos, Captain Hollywood Project, DJ Orbith, DJ Michael Burian, Marcus Cooper, DJ Lucca, Laydee Jane, DJ Elite, DJ Tráva a iní. Okrem diskotékových akcií zabezpečujeme aj svadby, plesy, stužkové a mnohé spoločenské podujatia (motokros vo Sverepci, snowboardové akcie vo Vrátnej). V súčastnosti úzko spolupracujeme s hotelom Diplomat a Village resort Hanuliak (firemné akcie, svadby, plesy, rodinné oslavy, atď). Nebránime sa žiadnej ponuke a spolupráci, sme ochotní zabezpečiť akékoľvek spoločenské podujatie. Toľko v krátkosti o nás a tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Čo ponúkame

Svadby

Stužkové

Plesy

Karaoke show

Diskotéky

Ozvučenie

Recenzie

Ivka a Milan

Ďakujeme veľmi pekne za perfektne odmoderovanú a odohratú svadbu, nedalo sa vynechať jediné tanečné kolo, tak dobrá hudba bola! 🥳 odporúčame!

Peter a Tatiana

Sme radi, že sme si na našu svadbu vybrali práve Miloša. So všetkým sme boli spokojní – od príprav až po realizáciu a jeho prístup (hral a moderoval výborne, zabavili sa naozaj všetci a na nič sa vďaka nemu nezabudlo). Ak hľadáte DJ v Žiline a okolí, tak Miloša môžeme naozaj len odporúčať. Ešte raz ďakujeme.

Juraj a Magdaléna

Miloš, ďakujeme za dobre odvedenú prácu. Nám aj hosťom sa veľmi páčilo osvetlenie, hudba a profesionálny prístup. Ženích ti je veľmi vďačný za pripomenutie krajania torty. Ďakujeme za pomoc pri organizácii a super zábavu na parkete pre všetky vekové kategórie.

Martin Kolárik

Ďakujeme za super večer, všetko prebehlo nad očakávania, ľudia sa skvelo bavili. DJ Miloš odmoderoval s prehľadom celý večer, vidno že ma veľké skúsenosti. Ešte raz ďakujeme.

Kontaktuje nás

Miloš Šenkár

Email: djsemi@azet.sk
Telefón: +421 905 288 520
IČO: 44494556

Marián Šenkár

Email: senkarm@azet.sk
Telefón: +421 905 208 270
IČO: 33376549